Вночі знову атакували Київ «Шахедами»: сили ППО збили близько 15 повітряних цілей

Оборонці українського неба вночі 3 серпня знищили близько 15 дронів-камікадзе Shahed-136/131, якими країна-агресор РФ атакувала Київ. Попередньо, збиття ворожих цілей обійшлося без руйнувань для міста.

Повітряна тривога на Київщині тривала три години. Про це повідомив начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко.

«Восьма поспіль атака баражуючих боєприпасів Shahed по Києву. І знову, як вчора – атака масована. Силами і засобами ППО на підльоті до Києва було виявлено та знищено майже півтора десятка повітряних цілей«, – розповів він о пів на шосту четверга.

За інформацією на цю годину, в столиці обійшлося без жертв та руйнувань. Проте дані оперативного зведення уточнювалися, тож громадян закликали слідкувати за можливими оновленнями.

Попко наголосив, що нічна повітряна тривога в Києві тривала рівно три години й вона стала 820-ю для міста від початку повномасштабного російського вторгнення.

«Подякуйте за безпеку бійцям протиповітряної оборони! Дякуйте їм частіше, і не лише у дні, коли є тривоги. За кожну з цих тривог ворог обов’язково розплатиться! Вірте в Перемогу!» – заявив начальник КМВА.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *