Відключення будуть довшими: у Києві ввели екстрені обмеження електроенергії

Після нічної атаки на об’єкти інфраструктури на Київщині ситуація з енергопостачанням різко погіршилася. Громадян попередили, що попередні графіки відключень електроенергії більше не є актуальними. З 27 жовтня відключення світла будуть значно довшими, ніж 4 години на добу.

У прес-службі ДПЕК повідомили про виникнення дефіциту потужності енергосистеми у столиці та області на рівні 30% споживання.

«Росія знову атакувала об’єкти енергетичної інфраструктури. З ладу виведено низку критично важливих об’єктів. У результаті в Києві та області виник дефіцит потужності у розмірі 30% споживання. Щоб не допустити повного знеструмлення столиці та центральних регіонів України, держенергокомпанія НЕК Укренерго вводить безпрецедентні екстрені обмеження» , — Зазначили в компанії.

Зазвичай Київ споживає 1000-1200 МВт, але на сьогоднішній день орієнтовна потужність складає 600-800 МВт. Постачальник Yasno повідомив, що половині районів столиці зараз загрожують відключення, щоб все місто згодом не залишилося без світла.

Відключення будуть довшими: у Києві ввели екстрені обмеження електроенергії

Кияни просять максимально економити електроенергію в піковий ранковий та вечірній годинник: з 6:00 до 11:00 та ввечері з 17:00 до 23:00. Бізнесу рекомендують обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів та торгових центрів.

Метро та транспорт у столиці продовжують працювати без змін. Говорити про те, як будуть справи завтра складно. Місцева влада робитиме все, щоб не допустити блекауту.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *