Військові заводи КНДР перевели на повну потужність для забезпечення потреб рф

Всі підприємства Північної Кореї, які задіяні у виробництві боєприпасів, наразі працюють на максимальній потужності. Керівництво КНДР перевело військові заводи на повну потужність, щоб здійснювати постачання озброєнь до Росії.

Про це повідомив міністр оборони Південної Кореї Шин Вон Сік. При цьому деякі заводи КНДР працюють лише на 30% своєї потужності через світові санкції, обмежений доступ до сировини та нестачу електроенергії, цитує Yonhap південнокорейского посадовця.

За словами Шин Вон Сіка, КНДР вже отримує продовольство від РФ. Також Росія надає сировину та деталі, які використовуються у виробництві озброєнь.

Це вже призвело до стабілізації цін на продовольство у Північній Кореї. Посадовець припустив, що за умовою взаємозалежності країн обсяг військово-технічної допомоги між РФ та КНДР у майбутньому ще збільшиться.

Міністр оборони Південної Кореї також заявив, що РФ надала Пхеньяну супутникові технології. Це лише припущення, але опосередковано його підтверджує виведення силами КНДР в листопаді минулого року на орбіту свого першого супутника-шпигуна.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *