В Офісі президента поставили крапку в питанні виборів під час війни (відео)

Вибори під час війни в Україні провести неможливо. Серед основних причин — безпека, фінансування, можливість реєстрації виборців.

«Президент абсолютно реалістично дивиться, на відміну від багатьох людей, які досить дивно поводяться. Вони думають, що є дві України — одна воює, а інша може займатися тим, чим займалася 33 роки, тобто займатися своїми політичними кар’єрами», — заявив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк в ефірі «Сніданок з 1+1».

При цьому він нагадав, що в країні введено воєнний стан.

«У нас дійсно мільйон людей, які сьогодні мають відношення до подій на передньому краї. Організувати вибори там практично неможливо. Президент про це чітко говорить — якщо будуть спостерігачі, які можуть сидіти в окопах», — пояснив політик.

Крім того, він вказав, що не варто забувати про постійні атаки Росії на українські міста.

«Як проводити агітацію? У нас не контрактна, а мобілізована армія. Люди мають право висувати свої кандидатури, проводити певні заходи інформаційного реагування. Як ми можемо ці їхні права забезпечити? У нас є величезна кількість тимчасово переміщених людей. Це навіть не 7 мільйонів, про які говорять всесвітні організації, це понад 14 мільйонів, якщо ще брати внутрішньо переміщених. Яким чином провести в такі короткі терміни перереєстрацію реєстру виборців?»- обурився Подоляк.

Також він підкреслив, що стоїть питання ціни виборів.

Вибори в Україні під час війни — заява Зеленського

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *