В Україні була масштабна повітряна тривога: Росія запустила ракети з бомбардувальників Ту-95МС

Ввечері у неділю, 7 липня, держава-агресор Росія підняла в небо групу стратегічних бомбарбувальників Ту-95 та запустила по Україні крилаті ракети Х101. У країні була оголошена масштабна повітряна тривога.

З 22:40 ворожі літаки прямували на пускові рубежі для нанесення по Україні ракетного удару. Про це попередили у Telegram-каналі Повітряних сил Збройних сил України. Чотири борти Ту-95 злетіли з аеродрому «Оленья» у Мурманській області Росії.

Близько 2:00 російські війська запустили ракети – повітряна тривога було оголошено у всіх областях України.

«Здійснені пуски крилатих ракет із стратегічних бомбардувальників Ту-95 із Волгоградської області. Орієнтовний час входження в повітряний простір України – після 2:00″, – попередили у ПС.

В Україні була масштабна повітряна тривога: Росія запустила ракети з бомбардувальників Ту-95МС

Близько 2:30 перша група крилатих ракет зайшла у повітряний простір України через Чернігівську область у напрямку Київської. Ще кілька груп ракет зайшли через Сумщину.

Станом на 3:00 ракети прямували у бік Київщини, а потім на Житомирщину. Загроза була для Житомира та міста Озерне. 

Моніторингові канали писали про роботу ППО по областях.

О 3:52 у Повітряних силах оголосили відбій ракетної небезпеки.

Telegram-канали показали на карті приблизний рух ракет. За попередніми даними, під ворожим ударом була Житомирська область.

В Україні була масштабна повітряна тривога: Росія запустила ракети з бомбардувальників Ту-95МС

Також, за даними моніторингових каналів, російські окупаційні війська, вивели в Чорне море два підводних човни з порту Туапсе. Загальний залп – до восьми крилатих ракет «Калібр». Ці ракети не були застосовані росіянами під час нічної атаки.

Канал «Николаевский Ванек» прогнозував, що у районі Енгельса бомбардувальники окупантів будуть приблизно о 01:30-02:00. Якщо пуски будуть звідси, ракети можуть бути у повітряному просторі України близько 02:20-03:00.

Якщо ж пуски будуть із району Каспійського моря, тоді ракети очікуємо у нашому повітряному просторі близько 03:30-04:30, було сказано в повідомленні.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *