В Україні можна отримати штраф за переказ грошей з картки на картку: подробиці

В Україні банки моніторять використання карткових рахунків. У разі підозрілих операцій може бути заблоковано рахунок та навіть накладено чималий штраф.

Кожен із нас не раз і не два переказував комусь гроші за якусь покупку чи надану послугу. Якщо йдеться про несистематичні операції та невеликі суми, автоматична система контролю банку навряд чи зверне увагу на таку транзакцію.

Однак, якщо громадянин регулярно отримує деякі суми грошей з різних рахунків, які не належать його родичам або іншим, пов’язаним з ним особам, то картковий рахунок може бути заблокований. Після цього банк вимагатиме роз’яснень від клієнта щодо джерела коштів.

Якщо людина не зможе цього чітко пояснити, її рахунок так і залишиться заблокованим, а дані про таку діяльність можуть бути передані до компетентних органів. Наприклад, якщо є підозра у незаконному веденні бізнесу, то вами може зацікавитися Податкова інспекція.

У цьому випадку, як мінімум, може загрожувати штраф у розмірі від 17 до 34 тисяч гривень. Також податківці можуть вилучити товар тіньового ділка, незаконно отримані гроші та знаряддя виробництва.

Автоматичні системи безпеки банків звертають увагу на всі транзакції понад 400 тисяч гривень. Їх неодмінно доведеться обґрунтувати перед фінансовою установою.

Інші великі суми грошей можуть привернути увагу робота.

В Україні можна отримати штраф за переказ грошей з картки на картку: подробиці

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Банки повідомляють, що такі заходи безпеки потрібні не лише для виявлення ухилянтів від сплати податків. Відстеження підозрілих транзакцій допомагає виявляти торговців наркотиками, шахраїв та інших неохайних з погляду закону громадян.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *