В «Укренерго» все-таки погодились розкрити зарплату голови: озвучили суму та пожалілись на маніпуляції 

В «Укренерго» після повторного запиту видання OBOZ.UA погодились розкрити розмір зарплати голови правління Володимира Кудрицького. Його посадовий оклад становить 540 тис. грн (разом з усіма надбавками).

При тому в «Укренерго» зазначили, що після оподаткування «на руки» голова правління отримує 420 тис. грн. Зазначимо, на перший запит з проханням назвати зарплату Кудрицького в «Укренерго» відмовились це зробити, а замість того озвучили зарплати всього правління.

Крім того, начальник департаменту комунікацій та міжнародного співробітництва в своїй відповіді надала посилання на опублікований звіт правління, де вказано заробітну плату всього правління за січень, лютий, березень, квітень, травень 2024-го.

Пресслужба надала посилання на дані, в яких є інформація за 2024-й
Інформація за 2024-й

OBOZ.UA в публікації зазначив, що це сукупний дохід всіх членів правління. А враховуючи, що пресслужба «Укренерго» відмовилась називати окремий оклад Кудрицького, приблизно порахувати розмір його доходу можна було тільки розділивши загальну заробітну плату всіх членів правління на їх кількість. Що ми і зробили, опублікувавши і середньоарифметичні зарплати, і загальні суми.

В «Укренерго» ж направили лист з твердженням, що це є «свідомою маніпуляцією». Зазначимо, всі маніпуляції можна було уникнути, якби пресслужба з першого разу відправила розмір зарплати Кудрицького, а не запропонувала ознайомитись з зарплатами всього правління (в запиті йшлось виключно про зарплату голови правління).

Також в «Укренерго» заявили, що не надавали інформацію про розмір зарплат за 2024-й. Однак вони відправили лінк на звіти, де зазначена інформація в тому числі за 2024-й. Тобто за їх версією використання інформації, на яку вони надали посилання, є маніпуляцією.

Крім того, в «Укренерго» заявили, що вказувати зарплату за грудень не додавши окремо інформацію про те, що один з членів правління отримав разову виплату перед звільненням, є «порушенням журналістських стандартів». Зазначимо, OBOZ.UA в своєму запиті не просив вказувати зарплати правління.

Щоб у читача була можливість ознайомитись з повною відповіддю, публікуємо скріншоти всіх відповідей «Укренерго» на запит видання OBOZ.UA.

Що написали в листі
 
Відповідь прес-служби
В "Укренерго" все-таки погодились розкрити зарплату голови: озвучили суму та пожалілись на маніпуляції 
Що треба знати з відповіді
Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *