Громадяни, у яких маленький дохід можуть отримати допомогу: які категорії зможуть отримати

Українська держава забезпечує допомогу сім’ям, які потребують спеціальних соціальних виплат.

Щаслива родина. Фото Freepik
Щаслива родина. Фото Freepik

Виплата не може бути фіксована і розраховується індивідуально. Для поняття точного розміру розраховується різниця між прожитковим мінімумом та реальним доходом сім’ї в місяць. Малозабезпечені сім’ї будуть отримувати таку допомогу протягом шести місяців після звернення.

Гроші. Фото: Telegram
Гроші. Фото: Telegram

До складу малозабезпеченої сім’ї може входити чоловік та дружина, діти та усиновлені, непрацездатні батьки, які проживають разом з дітьми які за ними доглядають. Останні підпадають під категорію, тому що не мають власного доходу і знаходяться на забезпеченні дітей. Також малозабезпеченими можуть вважатися жінка і чоловік, які не оформили офіційний шлюб, але мають спільну дитину, або дітей.

Щоб отримати допомогу потрібно звернутися до підрозділів з питань соціального захисту населення у своєму населеному пункті: сільські, селищні ради, виконавчий орган міської ради. Або ж напряму звернутися до центру надання адміністративних послуг на місці.

Оформлення соцвиплат. Фото: скрін youtube
Оформлення соцвиплат. Фото: скрін youtube

Оформлення допомоги такого роду повністю безоплатне. Для звернення до ЦНАПу потрібно написати відповідну заяву. Заяву можна написати на місці. Окрім того, потрібно зібрати всі документи, які необхідні для отримання виплат. У будь-якому випадку потрібно звернутися до ЦНАПу, щоб дізнатися про пакет документів та чи підпадає сім’я під категорію.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *