Енергосистема до зими буде готова, але є нюанс: у Міненерго сказали, до чого готуватись українцям

Міністр енергетики України Герман Галущенко пояснив, що в холодний період не планується проводити відключення електропостачання на території країни, оскільки зараз інтенсивно ведеться підготовка енергетичної системи до зимового опалювального сезону. Однак він підкреслив, що ця ситуація може змінитися, якщо окупанти вдадуться до масових обстрілів енергетичної системи.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства енергетики України. Герман Галущенко наголосив, що енергетичну інфраструктуру України зараз активно відновлюють після руйнівних ракетних атак з боку Росії. Він також зазначив, що якщо не станеться нових актів тероризму з боку агресора, то планується зберегти безперервне електропостачання у зимовий період.

«Енергосистема буде готова до зими, є всі необхідні ресурси для проходження опалювального зимового сезону без відключень електроенергії. Але не виключені наслідки ворожих терористичних атак, які ми не можемо прогнозувати. Мета ворога – досягти блекауту в Україні. Минулої зими ми багато чого навчилися з погляду утримання енергосистеми, але удари ворога можуть бути модифіковані», – сказав він.

Міністр наголосив, що відключення світла можливі лише, якщо окупанти повторять терор.

«Якщо і будуть відключення світла, то вони будуть наслідком атак на нашу енергосистему і матимуть тимчасовий характер», – пояснив він.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *