Кулеба: 12 країн нададуть Україні обладнання для відновлення енергетичної інфраструктури

Дванадцять країн будуть постачати Україні енергетичне обладнання, аби допомогти відновити критичну інфраструктуру після обстрілів країни-терористки Росії. Ідеться про Ізраїль, Іспанію, Італію, Литву, Німеччину, Північну Македонію, Польщу, Південну Корею, Словаччину, Словенію, Фінляндію та Францію.

Про це повідомив глава МЗС України Дмитро Кулеба. «Загалом йдеться про 954 одиниці енергетичного обладнання. Перші партії допомоги вже в Україні, решта очікується найближчим часом. Ми продовжуємо працювати над збільшенням кола партнерів і обсягів підтримки», – цитує його пресслужба міністерства.

Серед обладнання, яке отримує Україна, генератори різних типів, перемикачі автоматичні, теплові гармати й інше. «Українські дипломати перебувають у постійному контакті з партнерами та докладають максимум зусиль для того, щоб в оселях українців були світло, тепло та вода. Ми залучаємо необхідну допомогу та обладнання, щоб подолати наслідки терористичних ударів Росії по критичній інфраструктурі України. Ми не дозволимо російському терору зламати ані нас, ані наших партнерів», – сказав Кулеба.

Як раніше заявив глава правління компанії «Укренерго» Володимир Кудрицький, українцям доведеться економити електроенергію до кінця опалювального сезону. Енергетична система нашої держави наразі пошкоджена через атаки країни-терористки Росії.

Про це він сказав у ефірі телемарафону. «Заощадження електроенергії буде актуальним закликом увесь опалювальний сезон. Наша енергосистема, на превеликий жаль, зараз поранена, якщо порівнювати із живим організмом», – сказав він.

Кудрицький зазначив, що в разі нових масованих обстрілів можливі аварійні відключення тривалістю аж понад 4 години. На відновлення пошкоджених об’єктів потрібен час.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *