Міжнародні партнери встановлюють на Київщині вікна, пошкоджені внаслідок агресії росіян

На Київщині за сприяння міжнародних партнерів уже встановили майже 4 тисячі вікон на об’єктах, пошкоджених внаслідок військової агресії росіян.

За його словами, майже 4 тисячі віконних конструкцій вже установила на Київщині некомерційна організація Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з Фондом Говарда Г. Баффетта (HGBF).

Наприкінці травня цього року домовилися із засновником GEM Майком Каппоні, що наша область отримає вікна на суму 1 млн дол. Їх встановлюють на об’єктах, які пошкоджені внаслідок військової агресії росіян”, – зауважив посадовець.

Після деокупації чимало вікон були замінені за рахунок субвенції державного бюджету, коштом мешканців та міжнародних організацій. Але, зважаючи на значний обсяг руйнувань, потреби досі чималі.

На сьогодні вже встановлено вікна на суму понад 750 тис. дол. Роботи тривають. Вікна замінюють у Гостомелі, Бородянці, Бучі. Масштабно реалізують проєкт в Ірпені: монтаж 1300 віконних конструкцій та понад 1700 панелей у 300 приватних будинках та на 141 багатоповерховому об’єкті“, – уточнив Руслан Кравченко.

Він додав, що GEM також оперативно долучається до заміни вікон на об’єктах, пошкоджених окупантами під час останніх атак російського агресора.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *