Мінна безпека, управління дронами та домедична допомога: в школах України запрацює оновлена дисципліна «Захист України»

Освітяни вже розпочали оновлення дисципліни «Захист України», яка міститиме більше практики й життєво необхідних знань та умінь. Цей предмет в українських школах викладатимуть за новою методикою.

Про це розповів міністр освіти й науки України Оксен Лісовий на своїй сторінці у Facebook. Він зазначив, що пілотний проєкт дисципліни запустять уже від початку цього навчального року.

За словами міністра, сьогодні є запит від учнів на такі знання й навички, як якісна домедична допомога, мінна безпека, керування дронами та орієнтування на місцевості.

«З вересня плануємо запустити пілот проєкту оновленої дисципліни – реалізовуватимемо у школах із різних областей. На основі відгуків учителів і учнів, які братимуть участь у пілоті, програма дисципліни буде фіналізована», – розповів Лісовий.

На переконання міністра, дисципліна «Захист України» має бути корисною та цікавою, в оновленому предметі повинно бути більше практичних занять, а також необхідних у воєнний час знань та умінь.

Навчання проведуть і з вчителями, наголосив Лісовий.

«Аби пілот відбувся успішно, проведемо навчання для вчителів. Для цього залучаємо до співпраці міжнародні та громадські організації, які мають досвід у навчанні дорослих. Зокрема тих спеціалістів, які готові навчати вчителів роботи із симуляторами FPV-дронів, мають спеціалізацію в топографії, домедичній допомозі та запобіганні травматизму», – пояснив Оксен Лісовий.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *