Найбільша ТЕС на Київщині опинилася під загрозою зупинки

Компанія «Київоблгаз» отримала доручення припинити постачання газу на одну з найбільших в Київської області теплоелектростанцій. Про це заявив голова тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України щодо кризових явищ на енергоринку Олексій Кучеренко, передають «Коментарі». За його словами, які він підтверджує оприлюдненим документом, НАК “Нафтогаз” доручив «Київоблгазу» припинити постачання блакитного палива на Трипільську ТЕС з 30 жовтня. Трипільська ТЕС є одним з найбільших виробників тепла та електроенергії у Київській області. Ця електростанція постачає енергію і до Києва. «НАК «Нафтогаз» дав команду Київоблгазу припинити постачання газу на Трипільську ТЕС, яка виробляє критичну для Києва та області електроенергію.

Хочу зазначити, що наслідки ракетних ударів по енергетичних об’єктах значно посилюються безглуздими діями енергетичних монополістів та повністю розбалансованою та безвідповідальною системою «управління» в паливно-енергетичному комплексі», — заявив Кучеренко. Народний депутат оприлюднив відповідний документ щодо припинення газопостачання на Трипільську теплоелектростанцію.

Стосовно команди «Нафтогазу» на припинення постачання газу на Трипільську ТЕС народний депутат Кучеренко спрямував запит на Міністерство енергетики України із запитанням: чи входить Трипільська ТЕС до переліку об’єктів енергетики, яким заборонено припиняти газопостачання. «Такий перелік має бути у відповідності до Постанови КМУ про ПСО (покладання спеціальних обов’язків). Якщо переліку немає — мусить відповідати Міненерго. Якщо є і в нього включена Трипільська ТЕС — буду вимагати жорсткого покарання посадової особи Нафтогазу. Можливо святкували премії та дуже занесло під парами алкоголю! Але ставити під загрозу енергопостачання Києва та області в залежності від дурі чергового «нафтогазівця» неприпустимо!» — наголосив Кучеренко.

Напередодні нардеп розповів, що «»Нафтогаз» попри війну розпочав виплачувати премії у розмірі шести середньомісячних окладів своїм співробітникам за результати роботи. «Наприклад, директор з людського капіталу отримала вже 2 млн грн. Менеджери нижчого рівня отримають по 0,3 млн грн кожен. Винагорода керівника відділу складає майже 1 млн грн. Всього на ці заходи виділено 3 млрд грн, це на 20% більше аніж було при попередньому керівнику Нафтогазу», — заявив Кучеренко

Джерело: https://kyiv.comments.ua/

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *