Нардепу Клочку обрали запобіжний захід: деталі справи

Чинному народному депутату України від «Слуги народу» Андрію Клочку обрали запобіжний захід у вигляді застави. Її розмір – 12 мільйонів гривень.

Раніше проти політика відкрили справу про незаконне збагачення на 11 мільйонів гривень, а на початку поточного місяця висунули офіційну підозру. Запобіжний захід фігуранту 10 травня обрав слідчий суддя Вищого антикорупційного суду, передає Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Окрім застави, на нардепа поклали певні обов’язки. Зокрема, не виїжджати за межі Києва без дозволу, здати закордонні паспорти, утримуватися від спілкування зі свідками у справі та інші.

Термін дії обов’язків, покладених на підозрюваного, – до 10 липня 2024 року.

"Слузі" Клочку обрали запобіжний захід: деталі справи

За інформацією НАБУ, парламентарій (його ім’я офіційно не розкривається, проте джерела ЗМІ назвали Клочка) нібито оформлював землю, квартири й автомобілі на близьких і родичів, у т.ч. матір і сестру, щоб приховати надмірні витрати.

У 2020-2021 роках він придбав активи на 25 мільйонів. Офіційний дохід і заощадження його та його дружини за цей період – лише 14 мільйонів гривень. Різниця між вартістю придбаного та коштами в декларації склала 11 мільйонів.

Нардепа підозрюють у незаконному збагаченні
Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *