На Київщині з’явилися важливі екологічні об’єкти: подроби

У Бучі на території Київської області з’явилися важливі екологічні об’єкти — у громаді встановили два екосерця для допомоги дітям. Про це стало відомо з офіційного повідомлення, опублікованого прес-службою Бучанської міської ради на її ресурсах.

За словами чиновників, нові контейнери для збирання кришечок у вигляді сердець з’явилися за адресами:

провулок Богдана Ступки (біля вул. Захисників України 129Г), вул. Центральна, 39А (біля дитсадка «Яблунька») Еко-інсталяції для збору кришечок встановили з ініціативи Екологічного підприємства «Рада» та головного редактора Thebuchacity Олександра Борцова та за підтримки Бучанської міської ради та КП «Бучазеленбуд».

Загалом у Бучі вже є 7 екосердечок, які розташовані за такими адресами: вулиця Нове шосе, 10Б, біля McDonald’s вулиця Депутатська, 1В, ТК «Варшавський» на території ЖК «Річ Таун», в районі вулиці Пушкінська, 1 бульвар Бірюкова, 2, ТРЦ «Avenir Plaza» провулок Олекси Тихого, сквер біля ЖК «Континент» вулиця Склозаводська (район Яблуньки) вулиця Інститутська, 54, біля входу до Бучанського міського парку Кожен внесок у збір пластикових кришечок перетвориться на цінну підтримку для дітей, які потребують лікування та допомоги.

Джерело: https://kyiv.comments.ua

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *