На Київщині у медзакладах викрили схему привласнення 9 млн гривень на купівлі ліків

У Київській області правоохоронці розслідують схему привласнення бюджетних коштів службовими особами чотирьох медичних закладів. Йдеться про закупівлі ліків за завищеними цінами, сума збитків може сягнути 9 млн гривень. Також перевіряється інформація про причетність народного депутата України до координації дій виконавців.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні пресслужби Бюро економічної безпеки (БЕБ).

“Впродовж 2021-2023 років керівники цих медзакладів уклали низку договорів на купівлю фармацевтичної продукції з підконтрольною приватною компанією. Як встановили аналітики БЕБ, закупівельні ціни в окремих випадках були завищені у 8 і більше разів”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що під час обшуків вилучили тендерну документацію, оригінали та копії фінансово-господарських документів. Наразі вони направлені на економічну експертизу для встановлення фактичних збитків завданих державі. За попередніми підрахунками, сума збитків сягає 9 млн гривень.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 5 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) триває.

Правоохоронці встановлюють деталі схеми та інших причетних осіб, зокрема перевіряють інформацію про причетність народного депутата України до координацій дій вказаних осіб. 

У повідомленні не вказують прізвища нардепа, та у ЗМІ неодноразово з’являлась інформація про причетність до схеми розкрадання коштів на медичних закупівлях на Київщині нардепа Олександра Дубінського.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *