«Оборона і безпека – перший пріоритет»: Зеленський пообіцяв закласти в держбюджеті більше коштів на виробництво зброї. Відео

Президент Володимир Зеленський заявив, що основні напрями державного бюджету цього року – захист країни та людей. Оборона й безпека – це перший пріоритет, і фінансування оборони та безпеки буде щонайменше на рівні цього року.

А вже наступного року значні бюджетні кошти буде спрямовано на оборонно-промисловий комплекс – виробництво зброї в Україні. Про це він сказав у своєму традиційному зверненні до нації, передає пресслужба його Офісу (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

«А також гроші буде виділено на дрони. Причому на купівлю того, що потрібно за кордоном, і на українське виробництво. Плюс майже 100 мільярдів гривень цілеспрямовано – на виробництво зброї, якою займається Мінстратегпром, і на українську армію дронів, яка показує дуже добрі, яскраві результати. Я все це підтримуватиму», – підкреслив президент.

"Оборона і безпека – перший пріоритет": Зеленський пообіцяв закласти в держбюджеті більше коштів на виробництво зброї. Відео

Глава держави також додав, що окремий сектор національної економіки буде спрямовано на підтримку ветеранів війни з Росією. Уряд також займеться розробкою бюджету на систему охорони здоров’я – це щонайменше плюс 24 мільярди гривень до цьогорічних видатків.

Окремо Зеленський наголосив, що доручив голові Кабміну Шмигалю підготувати основу для того, щоб у першому півріччі наступного року підвищити мінімальну зарплату в Україні.

«Абсолютно всі елементи державної роботи мають бути налаштовані так, щоб ми могли самі тут, в Україні, визначити час завершення цієї війни. Нашою перемогою. Наша зброя, яка досягатиме всіх необхідних для України цілей. Наша економіка, яка зможе давати українцям необхідні робочі місця. Соціальні функції держави, які мають виконуватись», – зауважив президент.

Протягом дня Зеленський провів нараду щодо інтеграції України з Євросоюзом і НАТО. Інша нарада, тривала нарада – щодо підготовки переговорів із партнерами, різними: з «Великої сімки», із Глобального Півдня.

«Я хочу подякувати, як завжди, нашим воїнам. Сьогодні особливо – нашим льотчикам. Молодці, хлопці! Всі ми вами пишаємося», – традиційно підсумував глава держави.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *