Повідомлено про підозру організатору знищення державного санаторія «Журавушка» на Броварщині

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури повідомлено про підозру керівника приватного підприємства, який організував розтрату майна державного оздоровчо-лікувального закладу «Журавушка», розташованого у селі Пухівка Київської області, та своїми діями спричинив збитки державі в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 27 ч. 5 ст. 191 КК України).
За даними слідства, у 2008 році зазначений комплекс був переданий приватному підприємству в довгострокову оренду за умови повернення його державі після закінчення строку договору. На час передачі в оренду на території комплексу функціонував санаторій «Журавушка» та дитячий табір.
Однак, керівник приватного підприємства, в оренді якого знаходився оздоровчий комплекс, переслідуючи корисливий мотив та зловживаючи службовим становищем, організував розтрату цього майна та його фактичне знищення. Так, починаючи з серпня 2017 року орендарем незаконно, без відома та погодження державних органів здійснено фактичне руйнування цього об’єкту. Проведеними експертизами встановлено збитки державі на суму близько 20 млн грн.
Для прикриття злочинної діяльності орендар використовував інше підконтрольне товариство, директору якого у серпні минулого року також було повідомлено про підозру.
Викриття корупційного злочину проводилось прокурорами спільно з територіальним управлінням ДБР, розташованим у м. Києва, та супроводження ГУ КЗЕ СБ України.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
 
 
 
Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *