Польща проведе мобілізацію та військове навчання українців, які знаходяться на її території

Польща готується провести мобілізацію та навчання військовозобов’язаних українців, які зараз перебувають у цій країні. З них буде сформовано військовий підрозділ для подальшої відправки в Україну.

Про це повідомив глава польського МЗС Радослав Сікорський у Празі під час зустрічі міністрів закордонних справ країн, що входять до блоку НАТО, інформує wnp.pl.

За словами Сікорського, українська влада звернулася до Польщі з проханням допомогти у військовій підготовці мобілізованих українців. Однак поляки розглянули цей запит і трохи його відкоригували. Вони не відправлятимуть своїх інструкторів в Україну, а також не прийматимуть до себе на навчання чоловіків, яких мобілізують в Україні.

“Польща розглянула запит України щодо навчання, але ми дійшли висновку, що буде безпечніше і ефективніше підготувати український підрозділ з українців у Польщі, які підлягають призову до української армії, і що це буде ефективніший спосіб допомогти Україні”, — заявив Сікорський.

Польща проведе мобілізацію та військове навчання українців, які знаходяться на її території

Тобто, підрозділ для навчання військовій справі організують із мобілізованих українців, які знаходяться в Польщі. Згодом, коли вони закінчать навчання, їх відправлять в Україну воювати.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Щоправда, деталі цієї ініціативи поки що невідомі. Зокрема, не уточнюють, про яких українців йдеться: чоловіків-добровольців, чи про тих, які виїхали з України, рятуючись від мобілізації. Якщо йдеться про ухилянтів, то польській владі потрібно буде знайти на них важелі впливу, щоб змусити їх пройти військову підготовку.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *