росія може знову готувати наступ в Україні: британська розвідка назвала напрямок

На тиск Сил оборони України у районі Бахмуту та на півдні країни російські війська відповіли «дрібномасштабними атаками» на сході, зокрема, на лінії Куп’янськ-Лиман. Наразі російське командування намагається перехопити ініціативу і вважає Куп’янськ перспективним для цього напрямком. 

Про це заявили у Міністерстві оборони Великої Британії. Британська розвідка застерігає, що упродовж наступних двох місяців Росія може збільшити наступальні зусилля на ділянці Куп’янськ – Лиман з метою утворити «буферну зону» довкола Луганщини.

Наступальні операції українських сил на півдні України та у районі Бахмута створити відчутний тиск на російскі підрозділи на цих ділянках фронту. Однак попри це Західне угруповання військ РФ проводить дрібномасштабні атаки на ділянці  Куп’янськ-Лиман і вдається до обмежених локальних наступів.

«Оскільки Україна продовжує поступово завойовувати позиції на півдні, доктрина Росії передбачає, що вона спробує відновити ініціативу, повернувшись до наступу на оперативному рівні. Куп’янськ-Лиман є одним із потенційних напрямків для цього», – пояснили задум окупантів у британському оборонному відомстві.

Ситуація на сході, зокрема, на Куп’янському напрямку, за прогнозами британської розвідки, може загостритися упродовж наступних двох місяців.

«Існує реалістична можливість, що Росія збільшить інтенсивність своїх наступальних зусиль на напрямку Куп’янськ-Лиман протягом наступних двох місяців, ймовірно, з метою просування на захід до річки Оскіл і створення буферної зони навколо Луганської області», – зазначено у повідомленні.

Росія може знову готувати наступ в Україні: британська розвідка назвала напрямок
Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *