рф стежить за переміщенням допомоги США в Україну та діє, – Селезньов

Російська окупаційна армія намагається перешкоджати постачанню в Україну нового великого пакету військової допомоги від США та європейських партнерів. З цією метою ворог атакує великі логістичні центри, зокрема, в районі міста Дніпро.

Таку думку в ексклюзивному інтерв’ю OBOZ.UA озвучив військовий експерт Владислав Селезньов. «Противник точно не битиме по території Німеччини та Польщі, хоча представники Пентагону заявляють про те, що чимала кількість військово-технічних ресурсів зосереджена на базах на території цих країн», – зауважив він.

За оцінками експерта, темпи та обсяги постачання військової допомоги визначать, як розвиватиметься ситуація на полі бою, зокрема, на більш напружених ділянках фронту – в районі Часового Яру та на Авдіївському напрямку.

Селезньов переконаний, що удари ворога, які стали інтенсивнішими, по залізничних станціях в районі міста Дніпро, по Синельниковому і Павлограду не випадкові. «Відомо, що в районі цих населених пунктів є ключові залізничні розв’язки. Безумовно, противник б’є по нашій логістиці, щоб ми мали проблеми щодо оперативного масштабного перекидання наших сил і засобів на найбільш загрозливі напрями», – пояснив він.

РФ стежить за переміщенням допомоги США в Україну та діє, – Селезньов

Експерт припустив, що ворог «відстежує переміщення вантажів військово-технічного призначення, починаючи з західних кордонів нашої країни». Це є причиною «головного болю у наших логістів», які мають «забезпечити потайливе та безпечне переміщення вантажів військового призначення».

За його оцінками, надходження військової допомоги на фронт в обсягах, що дозволяють знищувати противника «у товарних кількостях», слід очікувати не раніше, ніж наприкінці травня.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *