Солдат ЗСУ залишив на вокзалі квіти, думаючи, що його покинули – фінал історії, яка розчулила українців

На платформі вокзалу в Краматорську, 14 лютого, у День святого Валентина, було зафіксовано зворушливу сцену з участю солдата, який тримає букет квітів. Згодом, ці самі квіти були знайдені забутими на платформі під дощем

Зображення забутого букета швидко поширилося інтернетом, викликаючи співчуття серед громадськості, яка сподівалася на щасливе завершення історії. Про це повідомляє «Дивогляд» із посиланням на ТСН.

ЗВОРУШЛИВА ІСТОРІЯ, ЯКА МАЄ HAPPY END

На День закоханих, зображення солдата, що чекає на свою кохану з букетом троянд у військовій формі, з’явилося завдяки роботі фотографів Костянтина та Влади Ліберових. Проте, той же букет невдовзі був виявлений покинутим під дощем. Цей момент глибоко вразив онлайн-спільноту, яка, подібно до Артура, героя цієї історії, сподівалася на краще.

Журналісти відшукали Артура, щоб дізнатися більше про цю щемливу історію, яка так захопила українців. 25-річний Артур, який служить на фронті п’ять років і захищав території Донецької області, в тому числі Мар’їнку, Водяне, Новгородське, запропонував своїй дівчині Ірині зустрітися в Краматорську напередодні Дня закоханих.

Військовий
Військовий
Фото: Скріншот із соцмереж

Ірина згадує, як погодилася на зустріч без вагань.

«Я йому відповіла, що до нього, хоч на край світу. Та сталося так, що Артур втратив свій телефон на позиції. Ми домовлялися зустрітися на вокзалі, тому я вийшла з потяга та одразу туди побігла, навіть не озиралася. Тим часом Артур чекав на мене на пероні», – поділилася Ірина.

Зустріч коханих не відбулася як планувалося через те, що вони розминулися у натовпі, а Артур навіть подумав про те, щоб подарувати букет комусь іншому, перш ніж залишити його на платформі.

«Хотів комусь передарувати квіти, але дивлюся, всі вже розійшлися. То й залишив букет на пероні, думав, зроблю людям красивий кадр. А вийшло, що пів країни мене почало жаліти», – розповів Артур.

Роль у вирішенні ситуації відіграв командир Артура, який переконав його повернутися на вокзал.

«Він сказав, що якщо я пообіцяла, то значить точно приїхала. Тому десь за 20 хвилин ми таки зустрілися. Артур постояв біля машини і пішов на пошуки. Я була дуже щаслива. На залишені квіти байдуже, головне, що він мене дочекався і ми змогли провести кілька днів разом», – розповідає Ірина. 

Ірина та Артур, які познайомилися через чат-бот для знайомств і вже перебувають разом майже рік, змогли провести лише 13 днів разом через військову службу Артура. Попри рідкісні зустрічі, Ірина підтримує Артура у його відданості службі та Україні.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *