Союзники з НАТО не надали Україні обіцяну допомогу, але ще не пізно, – Столтенберг

В України досі є можливість здобути перемогу у війні проти Росії. Наша держава перебуває у процесі отримання військової допомоги від країни Заходу. 

Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час виступу у Берліні. Він зауважив, що союзники по НАТО не надали Україні обіцяну допомогу вчасно. 

Зокрема, за його словами, США на декілька місяців затягнули з виділенням фінансування, а Європа передала набагато менше боєприпасів, ніж обіцяла. Генсек Альянсу наголосив, що такі затримки мають наслідки.

Зокрема, він пояснив: Україні бракувало систем ППО, що дозволило російським ракетам та дронам вражати цілі, а військовим – далекобійних ракет, що дало змогу окупантам зосередити більше сил.

«Але для перемоги України ще не пізно, тому що велика підтримка вже на шляху», – зазначив Столтенберг.

Генсек мав на увазі виділення понад 60 млрд доларів на допомогу Україні з боку США, та нових анонсованих постачань зброї – з боку Британії, Німеччини та Нідерландів.

«Тепер наш обов’язок – перетворити ці зобов’язання на реальні постачання зброї та боєприпасів – і зробити це швидко«, – наголосив генсек.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *