США перекидають додаткові сили на Близький Схід через загрозу з боку Ірану – CNN

Міністерство оборони Сполучених Штатів Америки перекидає додаткові сили на Близький Схід. Це повʼязано із загрозою атаки Ірану на обʼєкти Ізраїлю.

Про це повідомляє CNN із посиланням на представника Пентагону. Ві зазначив, що Ізраїль і США готуються до потенційного удару Ірану по ізраїльських об’єктах в країні та в регіоні.

За словами представника Пентагону, перекидання додаткових американських сил на Близький Схід покликане «зміцнити регіональні зусилля зі стримування та посилити захист сил США».

У Штатах не очікують, що Іран або його проксі атакуватимуть американців в рамках своєї «відплати», але все ж переміщують свої сили про всяк випадок.

«Пентагон працює над посиленням протиповітряної оборони американських військ, дислокованих в Іраку та Сирії, які в період з жовтня по лютий зазнавали атак підтримуваних Іраном маріонеткових сил понад 100 разів», – сказано в повідомленні.

США перекидають додаткові сили на Близький Схід через загрозу з боку Ірану – CNN

Як повідомляв OBOZ.UA, за даними ЗМІ, Ізраїль готується до можливого прямого нападу Ірану у відповідь на удар, який стався майже два тижні тому і призвів до загибелі семи іранських військових.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *