Тариф на газ в Україні влітку: скільки буде коштувати кубометр в червні

В Україні з 1 червня тариф на газ не зміниться. З травня постачальники блакитного палива вирішили продовжити чинні ціни. У «Нафтогазу» 1 кубометр коштуватиме 7,96 грн.

Як повідомляє ГазПравда, свої пропозиції оприлюднили усі 12 постачальників, присутніх на ринку. Залежно від постачальника, вартість 1 кубометра блакитного палива коливатиметься від 7,70 до 9,99 грн.

Як і в попередні два сезони, вартість газу для населення не зросте. Свої річні пропозиції газопостачальні компанії не змінили. Такі тарифи діятимуть принаймні до кінця квітня 2025 року. Водночас два невеликі постачальники (Еру Людям і Галнафтогаз) на своїх сайтах як кінцеву дату дії річної ціни вказали серпень 2024 року.

98% українців є клієнтами Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» та купують природний газ за гарантованою ціною 7,96 гривні за кубометр. Найменше можуть платити ті, хто вчасно розраховується за комуналку.

Як повідомляють у «Нафтогазі», розмір можливої знижки становить 1%. Щоб її отримати, потрібно за допомогою онлайн-сервісу заплатити газ до 15 числа. Тобто якщо до 15 березня заплатити за газ, який ви використали у лютому, то у платіжці у квітні (за березень) буде знижка у розмірі 1%.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *