Украли соняшнику на 12 млн грн і покалічили фермерів: на Броварщині рейдери намагаються захопити с/г «Войтівське»

На Броварщині Київської області псевдовійськові намагаються захопити сільське господарство «Войтівське». Про це інформує «Антикор» із посиланням на повідомлення адвокат СТОВ «Войтівське».

«За цим стоїть досить знаменитий рейдер у Київській області, фігурант безлічі кримінальних справ, директор сумнівних ТОВ «Альянс добровольців» та «Платон.003» Олег Зубачов. Громада місцевої ОТГ має намір звертатися за допомогою та підтримкою до президента України Володимира Зеленського.

Перші спроби віджати поля та врожай фермерів сільського господарства «Войтівське» з боку Зубачова були ще 2021 року. Тоді він організував рейдерський збір урожаю соняшнику у господарстві та вкрав соняшнику на 12 млн грн. Однак ця справа так і не була розслідувана через те, що почалася широкомасштабна війна.

Але у жовтні 2022 року Зубачов у змові з реєстратором, за документами, де були підроблені підписи та використані підроблені печатки, перереєстрував на себе 900 га землі СТОВ «Войтівське».

У березні 2023 року, коли аграрії намагалися обробити свої землі, Зубачов із купою титушок, одягнених у військову форму, здійснив напад на комбайнерів та трактористів. Їх побили, завдавши фізичних каліцтв, а також погрожували зброєю», – ідеться в повідомленні.

Також за словами адвоката, поліція Броварів та прокуратура Київської області відсторонилися від цієї ситуації. Слідчі закрили кримінальну справу проти Зубачова, що стало результатом корупційних домовленостей. Хоча Зубачов особисто був на полі, бив робітників та погрожував їм застосуванням зброї.

«Причина безкарності Зубачова – банальна. Всі свої дії він прикриває «армією», в якій насправді ні він сам, ані титушки його не служать. Родич Зубачова раніше був заступником командира в батальйоні «Айдар». Завдяки таким родинним зв’язкам у Зубачова підроблені документи про нібито службу у СЗГ «Айдар»», – стверджує представник СТОВ «Войтівське».

Сільськогосподарське підприємство намагається боротися з рейдерами через звернення до правоохоронних органів та Міністерства юстиції. Однак результату поки що немає. Адвокати СТОВ «Войтівське» також зверталися до Офісу Генерального прокурора для перевірки, чому фастівська прокуратура не бачить підстав для притягнення до кримінальної відповідальності реєстратора, яка за відсутності заявників перереєструвала землі на підставі підроблених документів. Офіс Генерального прокурора направив звернення до Київської обласної прокуратури і відповіді наразі немає.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *