Україна лідирує у світовому рейтингу за найвищим відсотком депресії

У новому глобальному рейтингу, опублікованому порталом Country Cassette , Україна посіла першість за кількістю людей, які страждають на депресію, встановивши сумний рекорд серед усіх країн світу.

Згідно з останніми даними, Україна вийшла на чільне місце у світовому рейтингу країн за рівнем поширення депресії серед населення. Це становище підкреслює серйозність психічних розладів, із якими стикається країна.

Депресія, яка є важливою глобальною проблемою охорони здоров’я, торкається близько 3,4% населення планети, що в абсолютних цифрах сягає приблизно 264 мільйонів людей. 

Україна лідирує у світовому рейтингу за найвищим відсотком депресії

В Україні цей показник значно вищий і становить 6,3%, що свідчить про велику кількість людей, які потребують допомоги у боротьбі з депресією.

За Україною в рейтингу йдуть Сполучені Штати Америки та Австралія з показником у 5,9%, далі йдуть Естонія та Бразилія. На протилежному кінці списку знаходяться країни з найнижчими показниками, такі як Соломонові острови, Східний Тимор, Папуа-Нова Гвінея та Федеративні Штати Мікронезії, де рівень депресії коливається від 2,9 до 3,1%.

Ці дані вказують на необхідність звернути увагу на проблеми психічного здоров’я та розробку ефективних стратегій підтримки тих, хто страждає на депресію, особливо в країнах з високим рівнем поширення цього розладу.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *