Україна має показати, що буде боротися незалежно від дій США, – сенатор Грем

Американський сенатор Ліндсі Грем сказав, що Україна має показати, що боротиметься з країною-агресором Росією, незалежно від дій США. Він закликав українців демонструвати рівень бойового духу, який був на початку повномасштабного російського вторгнення.

З такою заявою він виступив на брифінгу під час візиту до Києва у понеділок, 18 березня, Слова Грема процитувало агентство Укрінформ.

«Я хочу, щоб зброя надходила, але я думаю, що ви повинні продемонструвати росіянам: «Що б Америка не робила, ми боротимемося». Це те, що ми робили, коли почали боротися за свободу. Це той дух, який я побачив, коли розпочалася війна», – додав республіканець.

Грем зазначив, що розмір допомоги Україні з боку Європейського Союзу зрівнявся з допомогою США, однак 33 млрд євро за планом ЄС Ukraine facility надаються в кредит, тоді як США «нікому не позичали ні копійки».

«Якщо ви хочете, щоб ми продовжували брати участь і могли вам допомогти, тоді ми повинні розробити політику, яка буде прийнятною для громадськості вдома, яка відчуває, що її ігнорують», – пояснив сенатор.

Американець висловив сподівання, що 2024 року Україна отримає від США необхідну зброю і зможе не лише утримувати територію, а й посилити тиск на росіян.

«Ось що, я сподіваюся, станеться в 2024 році. Америка передасть Україні зброю, яка вам так потрібна, і ви почнете не тільки утримувати територію, але ще більше тиснути на росіян протягом 2024 року. Що ви отримаєте ATACAMS, щоб могли розбити проклятий міст, що з’єднує Крим з Росією. Я хочу, щоб 2024 рік став роком якісної переваги українських військових. Ви – найвигадливіші люди, яких я коли-небудь не зустрічав», – сказав Ліндсі Грем.

Як повідомляв OBOZ.UA, президент Володимир Зеленський провів зустріч із Ліндсі Гремом, який 18 березня прибув до Києва. Вони обговорили питання щодо подальшої всебічної допомоги Україні з боку США.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *