Українки з інвалідністю підвищили ціну за фіктивні шлюби з ухилянтами: як карають за “послугу“

В Україні ухилянти масово укладають фіктивні шлюби з жінками, які мають інвалідність. Причому порушниці закону підвищили плату за свою «послугу». Стало відомо, як карають таких осіб.

Відомо, що інвалідність дружини дає право чоловікові уникнути мобілізації та навіть виїхати за кордон. Це викликало увагу з боку тих українців, які не прагнуть долучатися до ЗСУ й шукають законну підставу не робити цього.

Стало відомо, що жінки, які мають такий статус, раніше були готові «вийти заміж» за ухилянта за 1500-3000 доларів. Така «ціна питання» задовольняла сторони ще пів року тому. Але зараз ставки зросли й панянки вже вимагають від 4000 до 10 000 доларів. Таким чином, можна зробити висновок, що «такса» зросла у три рази.

З’ясувалося, що жінок з інвалідністю у певних інтернет-спільнотах шукають не лише чоловіки, а й їхні родичі. Проте чоловіки, жінки та посередники, які отримують відсотки, все частіше потрапляють у поле зору правоохоронців.

В Волинській області засудили посередницю, яка допомогла одружитися військовозобов’язаному чоловікові та жінці з інвалідністю І групи. Після укладення фіктивного шлюбу пара намагалася перетнути кордон. Посередниця отримала значний штраф — 59 500 грн.

Українки з інвалідністю підвищили ціну за фіктивні шлюби з ухилянтами: як карають за “послугу“

Яворівський райсуд Львівської області визнав винною ще одну особу. Полтавчанка уклала фіктивний шлюб з військовозобов’язаним чоловіком, а потім сприяла йому у виїзді з країни. Суд засудив жінку до трьох років позбавлення волі умовно.

Жовківський райсуд Львівської області призначив аналогічне покарання для жінки, яка з дитинства має інвалідність II групи. Вона стала офіційною дружиною своєму другу на його прохання – щоб уникнути служби в армії. Українка визнала свою провину і наголосила, що допомогла давньому знайомому без грошової винагороди.  

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *