Українській ППО за останній місяць вдавалося збивати лише 30% запущених ракет

Протиповітряна оборона України останнім часом відбивала набагато меншу частку ракетних обстрілів, ніж це було раніше. За останній місяць було ліквідовано лише 30% російських ракет, вважає видання The Wall Street Journal.

Про це йдеться у статті WSJ, опублікованій 13 травня. Автори наголосили, що показник ефективності нашої ППО проти дронів противника скоротився незначуще – лише на 1%. У середньому за останні пів року захисники українського неба ліквідували до 82% ударних БПЛА. Видання додало: безпілотники збивати легше, ніж ракети.

У Сил ППО виникли проблеми з наявністю боєприпасів, пов’язані із затримкою військової допомоги від партнерів (зокрема, від Сполучених Штатів).

За останні пів року воїни ліквідували в середньому 46% ракет РФ. У попередньому півріччі показник ефективності ППО становив 73%.

Окрім проблем із забезпеченням, російська терористична армія збільшила інтенсивність дронових і ракетних атак – на 45% за шість місяців, якщо порівнювати з попереднім півріччям.

Неназване джерело WSJ у європейській військовій розвідці вважає, що українським військовим потрібно протриматися близько двох місяців, доки не надійдуть боєприпаси й системи захисту від Заходу.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *