Українцям продавали підроблений алкоголь: де був ризик купити фальсифікат

На Львівщині детективи Бюро економічної безпеки (БЕБ) викрили підпільне виробництво алкоголю. Свою продукцію ділки продавали на Львівщині та Тернопільщині.

Про це повідомили у самому Бюро. Там зазначили:

  • під час обшуків було вилучено 3 000 літрів продукції;
  • на тару ділки клеїли підроблені марки акцизного податку.

«Під час досудового розслідування детективи встановили, що двоє осіб продавали на Львівщині та Тернопільщині незаконно виготовлені алкогольні вироби. Рекламували контрафактну продукцію через оголошення в соціальних мережах», – йдеться у повідомленні.

При цьому наголошується: під час обшуків також вилучено «елітну алкогольну продукцію без марок акцизного податку», з марками, що мають ознаки підробки. Також підроблені марки. Загальна вартість вилученого складає понад 1,2 млн грн.

На Львівщині викрили підпільне виробництво алкоголю

Підробляють алкоголь по всій Україні

Раніше ж БЕБ «накрило» незаконне виробництво горілки в Одесі. Продукцію ділки продавали через сайт, а також надсилали службами доставки та особисто замовникам.

«В антисанітарних умовах вони виготовляли алкогольну продукцію під виглядом горілки. Для цього використовували нежитлове приміщення в одному з районів Одеси. Готову продукцію продавали через сайт, відправляли службами доставки, а також самі розвозили замовникам», – розповіли в Бюро.

Також детективи викрили підпільне виробництво алкоголю у Волинській області. На території незаконного виробництва детективи вилучили:

  • понад 15 тис. літрів фасованої продукції;
  • 5,5 тонни спирту;
  • 1 тонну готової рідини для розливу.
Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *