Українцям розвінчали головний міф про сімейного лікаря та пацієнта

Багато українців думають, що якщо сімейний лікар у відпустці, то йому все одно можна дзвонити по телефону. Це не є міфом.

Про це пацієнтам нагадує НСЗП.

На час відпустки одного лікаря заклад первинної медичної допомоги забезпечує його заміну на інший. Незалежно від того, чи державна це амбулаторія, приватний центр чи лікар-ФОП.

У лікаря, який працює на заміні, пацієнт може розраховувати на весь обсяг послуг, що входить до пакета первинної медичної допомоги.

Не слід турбувати свого сімейного лікаря під час відпустки.

Якщо питання не термінове,  дочекайтеся його повернення  . Якщо ситуація є невідкладною, викликайте швидку за номером 103 або вирушайте до приймального відділення лікарні, яка працює цілодобово. Якщо проблема не екстрена, але чекати неможливо, зверніться до лікаря, призначеного на заміну.

Зверніться до реєстратури медустанови та повідомте, що хочете підписати декларацію.

Працівник медзакладу введе ваші дані до електронної системи. На мобільний надійде SMS із кодом. Повідомте цей код працівникові закладу.

З електронної системи надрукують декларацію за вашими даними. Уважно перевірте, чи всі дані правильно. Якщо потрібно – працівник внесе зміни до системи та роздрукує декларацію ще раз. Підпишіть два екземпляри роздрукованої декларації. Один ви забираєте із собою, інший залишається у закладі.

Потім працівник підтвердить вашу декларацію своїм електронним підписом та відправить до електронної системи.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *