Українці старанніше почали платити за світло – YASNO

Заборгованість мешканців Києва та Дніпропетровської області за електроенергію зменшилася на 250 млн грн.

Про це в ефірі Сніданку з 1+1 розповів генеральний директор YASNO Сергій Коваленко.

«У січні ми працювали із найбільшими боржниками у Києві та на Дніпропетровщині – повідомили їм про можливе припинення постачання електроенергії. І за місяць загальна сума боргу зменшилась на 250 млн грн. Я дуже вдячний тим людям, які вчасно сплачують, та тим, хто почав врегульовувати питання боргів», – сказав Коваленко.

За його словами, постачальники не зацікавлені у відключеннях і застосовують їх лише у крайніх випадках. До цього клієнти отримують платіжки із сумами заборгованості й сповіщення із проханням сплатити борг.

«Ми щомісяця інформуємо клієнтів про стан  розрахунків, відправляємо мільйони повідомлень. Далі, за відсутності реакції, найбільші боржники отримують два паперових сповіщення – за 10 днів до відключення від постачальника і за 5 днів від оператора системи розподілу. Якщо людина ігнорує і ці попередження, то представники оператора здійснюють відключення і припиняється електропостачання до оселі боржника. Але насправді лише кожен четвертий клієнт, який отримав офіційне попередження про припинення постачання, доводить справу до фактичного відключення», – сказав Коваленко.

Водночас якщо людина іде на контакт та прагне розв’язати питання боргу, постачальник робить все можливе, аби врегулювати ситуацію.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *