«Укрпошта» змінила правила відправки листів: як користуватися новою послугою

Компанія «Укрпошта» впровадила електронну марку – новий сервіс для рекомендованих листів. За її допомогою тепер можна замовити, завантажити та роздрукувати електронну марку на звичайному принтері вдома чи в офісі лише за кілька хвилин.

Тепер відправнику не потрібно зайвий раз приходити у відділення «Укрпошти», щоб купити марки, та витрачати час на оформлення відправлень. Про це йдеться в заяві компанії.

Як зазначається, послуга електронної марки насамперед стане цікавою для великих державних інституцій, а також юристів, нотаріусів, які відправляють кореспонденцію у великих обсягах. Наразі електронна марка доступна для рекомендованих листів, а у 2024 році скористатися послугою зможуть українці, які відправлятимуть прості листи.

Для генерування марки потрібно лише увійти до Особистого кабінету на сайті, створити лист та оплатити вартість поштового відправлення за допомогою банківської картки. У корпоративних клієнтів є можливість оплатити створені рекомендовані листи за рахунок авансу.

Застосування електронної марки дає можливість відстежити всі операції відправлення онлайн, відображати статус та історію відправлення в Особистому кабінеті користувача, скоротити витрати на використання поштових марок та підготовку листів.

«Раніше кожен наш клієнт міг спостерігати, як одна людина довго стоїть біля віконця з пачкою листів, а оператор сумлінно наклеює низку марок на один конверт, вартість яких має відповідати вазі відправлення. І так по колу – 2 млн листів щомісяця проходять через наші відділення.

Відтепер це в минулому. Бо всі такі листи можна оформити онлайн в Особистому кабінеті, і роздрукувати унікальну марку просто в себе вдома чи в офісі й далі відстежувати всі операції по своїх відправленнях на сайті або в мобільному додатку», – сказав Ігор Смілянський, гендиректор «Укрпошти».

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *