Уламок ворожого снаряду влучив в голову: історія 13-річної Діани з Ізюма

На початку повномасштабного вторгнення Діана із Ізюма не розуміла, що із собою несе війна. Коли ж російські загарбники почали бомбити Харківщину і в місті відключили всі комунікації, її родина вивезла дитину. На жаль, вже повернувшись додому, дівчинка отримала поранення внаслідок чергового обстрілу. Свою історію 13-річна Діана розповіла під час відпочинку та оздоровлення на Закарпатті на зміні проєкту «Рінат Ахметов – Дітям. Мирний відпочинок дітям України».

«24 лютого я прокинулася і зрозуміла, що навколо відбувається якась метушня. У новинах все сказали. Я весь день плакала… Через пару днів почалися авіаобстріли, вимкнули світло, газ, тоді ми виїхали в найближче село, але далі поїхати не було змоги», – згадує дівчинка.

Коли родина повернулася додому, гучні вибухи лунали переважно з-за міста, проте згодом почало дедалі більше «прилітати» у житлові райони.

«Влучило в наш будинок, касетні бомби по вулиці… Один уламок влетів мені в голову. Мене відвезли у Куп’янськ, де надали медичну допомогу. Ми познайомилися з місцевими мешканцями, у яких жили, поки я відновлювалася. Я досі відчуваю головні болі та запаморочення. А ще – боюся грому. Здається, що щось летить», – ділиться Діана. 

Історія дівчинки увійшла до Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова. Розповідь з перших вуст ви знайдете за посилаям.

Майже 5 тисяч дітей, які постраждали від війни, отримали відпочинок, оздоровлення та психологічну допомогу у дитячому таборі на Закарпатті в рамках проєкту «Мирний відпочинок дітям України» у форматі змін «Блогер Кемп». 

Музей «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова, який зібрав вже понад 110 тисяч історій українців про війну. Розкажіть свою на порталі Музею або на безкоштовній гарячій лінії 0 (800) 509 001.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *