У Броварах вкотре «замінували» школи та торгівельні центри

У Броварах на Київщині по обіді 28 січня зловмисники знову повідомили про «мінування» деяких шкіл. Крім того, за їх словами, загроза вибуху нібито є і в частині торгівельних центрів міста.

Цього разу псевдомінери діяли за старою схемою. Вони надіслали анонімне повідомлення із переліком об’єктів, які нібито обрали своїми «мішенями».

Поліція була готова

Правоохоронці як завжди оперативно відреагували на такі погрози. Разом з кінологами та вибухотехніками вони почали перевірку приміщень, попередньо евакуювавши звідти людей.

Схожий епізод у Броварах

До такої самої тактики залякування зловмисники вдалися і 21 січня. Тоді у Броварах так само спробували влаштувати паніку через фейкове мінування шкіл і торгівельно-розважальних центрів.

Анонім, який розсилав листи із попередженнями, назвався «російським терористом «Карнавалом» і вимагав викуп у 2 мільйони гривень. Він стверджував, що у разі, якщо не отримає бажане, то влаштує вибухи з великою кількістю жертв.

Текст публікації «Сегодня»:

У Броварах «замінували» частину шкіл та торгівельних центрів. Як розповіли у поліції Київської області, зараз кінологи та вибухотехніки проводять перевірку в навчальних закладах Броварів. Йдеться про понад 5 шкіл, фахівці перевіряють приміщення за вказаними адресами. На час перевірок дітей звідти евакуювали.

Також у повідомленні аноніма згадувалося про замінування торгівельних центрів у Броварах. Ця інформація перевіряється правоохоронцями.

 

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *