У Броварах сталася пожежа через паління

Про небезпеку куріння в ліжку писано-переписано, але щоразу маємо нові жертви… За статистикою, куріння в ліжку часто призводить до пожеж. І, переважно, такі випадки закінчуються фатально.
Так і трапилось, що 6 березня 2021 року о 22:30 до оперативно – диспетчерської служби 21-ДПРЧ (м. Бровари) надійшло повідомлення про задимлення на 3 поверсі житлового будинку за адресою: м. Бровари, вул. Олега Онікієнка, 10. На місце виклику було направлено перше відділення 56-ДПРЧ та перше, друге відділення 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Бровари, та АД(автодрабину)-30. По прибуттю рятувальниками встановлено, що задимлення відбулося в житловому будинку на 2 поверсі в кімнаті №25, під час розвідки було встановлено загорання ліжка с постільною білизною. Було подано 1 ствол «Б» у складі 6 чоловік о/с 56-ї ДПРЧ м. Бровари. Пожежу локалізовано о 22:45 та повністю ліквідовано о 22:50. Причиною пожежею є порушення правил пожежної безпеки необережне поводження з вогнем під час куріння. Загиблих та потерпілих немає.
На жаль, така ситуація повторюється із року в рік: куріння в ліжку залишається однією з основних причин загибелі людей на пожежах. Любителів відпочити в ліжку із цигаркою не зупиняють ні фатальні наслідки таких пожеж, ні жодні застереження.
Броварське РУ ГУ ДСНС України у Київській області закликає мешканців краю, бути обережними у поводженні з відкритим вогнем. Нехтування елементарними правилами безпеки часто обходиться дорогою ціною, а запобігти виникненню пожежі легше, ніж потім ліквідувати її наслідки.
Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *