У Києві попрощались з журналістом Олександром Мартиненком, який заснував і багато років очолював агентство “Інтерфакс-Україна”

Київ вчора попрощався із засновником та генеральним директором агентства “Інтерфакс-Україна” Олександром Мартиненком. Він помер на 64-му році життя.

У Києві попрощались з журналістом Олександром Мартиненком, який заснував і багато років очолював агентство “Інтерфакс-Україна” – фоторепортажФото: Ян Доброносов, Телеграф
 

Про це пише “Телеграф”. 

Провести в останню путь журналіста, який виховав не одне покоління медійників, прийшла велика кількість людей. Біля крематорію на Байковому кладовищі, де проходила церемонія прощання, можна було помітити рідних та близьких Олександра Мартиненка, а також його численних друзів, колег-журналістів та українських політиків.

Провести в останню путь Олександра Мартиненка прийшло також багато українських журналістів, для яких він був не просто колегою, а наставником і вірним другом.

Видання оприлюднило фоторепортаж свого кореспондента Яна Доброносова з церемонії прощання.

          

Олександр Мартиненко народився 22 серпня 1960 року у Харкові.

Закінчив економічний факультет Харківського державного університету. Працював молодшим науковим співробітником кафедри планування народного господарства Харківського держуніверситету (1987—1990), кореспондентом, редактором відділу газети “Орієнтир Діп” (1990—1992), головним редактором агентства “Харків-новини” (1992), президентом агентства “Інтерфакс-Україна” (1992—1998), заступником глави (1991) та консультантом (2001) Адміністрації президента України, прессекретарем президента України (1998—2001); від 2003 — генеральний директор “Інтерфакс-Україна”.

Редакція “Великого Києва” висловлює щирі співчуття рідним, близьким та колегам Олександра Мартиненка.

Нагадаємо, Олександр Мартиненко помер 28 травня.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *