У Києві та Броварах відвідувачі ТЦ компанії “Епіцентр” зможуть підзарядити свої гаджети

Мережа ТЦ «Епіцентр» запустила проєкт “Ділимось світлом”. У торговельних центрах компанії встановлено станції підзарядки гаджетів. Перші “Заряджайзери” почали роботу в Києві та Броварах, а найближчим часом вони будуть обладнані й в інших містах України.

Про це  стало відомо з пресрелізу компанії.

“ТЦ мереж Епіцентр та Нова Лінія обладнані автономними генераторами, які дозволяють нам підтримувати роботу торгових об’єктів за відсутності централізованого електропостачання. В умовах енергетичної кризи ми вирішили надати відвідувачам торгових центрів можливість підзарядити свої гаджети, щоб вони могли залишатися на зв’язку зі своїми рідними, а також отримувати інформацію про ситуацію в країні”, – коментує в.о. директора з роздрібної торгівлі мережі «Епіцентр» Дмитро Танько. 

Зазначається, що кількість  пунктів підзарядки гаджетів залежить від площі торговельного центру та можливостей генерації електроенергії в кожному конкретному об’єкті.

Карти розміщення “Зряджайзерів” знаходяться на вході в торговельні центри.

Пресслужба інформує, що Епіцентр встановлює на дахах торговельних центрів сонячні панелі, використовує LED-лампи та впроваджує інші енергоефективні рішення.Мережа торговельних центрів Епіцентр також однією з перших в країні скоротила споживання електроенергії задля підтримки української енергомережі, що постраждала внаслідок ракетних обстрілів. Зокрема, компанія знизила яскравість освітлення в торгових залах, відключила підсвітки стелажів, вивісок, шоу-румів та LED-екранів на фасадах ТЦ тощо. Такі заходи дозволили в середньому скоротити споживання електроенергії на 30%.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *