У Княжичах на Київщині не будуватимуть амбулаторію на 2 поверхи

Для задоволення потреб села в амбулаторних послугах не потрібна фундаментальна споруда на 2-3 поверхи.

У Княжичах на Київщині не будуватимуть амбулаторію на 2 поверхиФото: Модульна енергоефективна амбулаторія в м. Мукачево.
 
Як повідомляється,  попри те, що в детальному плані села визначене місце під нову амбулаторію, а на її проєктування під час останньої сесії виділили перших 100 тис. грн, фундаментальної споруди не зводитимуть.
 
За зразок братимемо модульну будову, яку рекомендують у Міністерстві розвитку громад та територій України.
« Мінрегіон розробив типові проєкти модульного типу для таких будов. Якщо якийсь готовий типовий проєкт можливо розмістити на виділеній земельній ділянці – це значно пришвидшить проєктування і наблизить будівництво», – розповіла начальниця управління БЖКГІТ Світлана Решетова.
 
 Наразі працівники планово-технічного відділу детально вивчають типові проєкти Мінрегіонів, за якими вже будували в інших громадах Київщини. Решетова зазначила, що для задоволення потреб села в амбулаторних послугах не потрібна фундаментальна споруда на 2-3 поверхи. Попри те, що кілька приміщень планують виділити під денний стаціонар, чиновники вважають, що проєкт модульного типу для Княжичів буде оптимальним.
 
Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *