У Черкасах на останньому дзвонику випускник зробив пропозицію своїй дівчині: зворушливе відео

У Черкасах на святі останнього дзвоника випускник 11 класу освідчився своїй дівчині. Пара разом уже пів року.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на відео на Facebook-сторінці «Жити в Черкасах».

Випускники танцювали вальс. Про те, що випускник Самін збирається освідчуватися своїй дівчині, знав лише хореограф, який ставив танець школярам.

На відео Самін вийшов у центр кола та опустився на одне коліно перед своєю дівчиною Марією. Публіка почала аплодувати та кричати. Дівчина сказала «так», тож однокласники почали вітати новоспечених молодят обіймами.

Пізніше в інтерв’ю Марія розповіла, що освідчення було для неї неочікуваним.

«Це було максимально неочікувано. Перша емоція, яка приходить у голову — це шок, але згодом тільки позитивні відчуття», — поділилася дівчина власними емоціями.

Вона пригадує, що Самін дуже переживав перед танцем, але вона не розуміла, що його так бентежить.

«Він розповідав, що дуже переймався з приводу цього. І навіть перед самим танцем сказав мені, як сильно переживає. Я тоді дуже сильно здивувалася, аж потім усе зрозуміла», — сказала вона.

Випускниця розповіла, що вони з хлопцем планують спільне майбутнє, хоча й вступатимуть у різні вищі навчальні заклади. Проте найближчі кілька років пара не планує одружуватися.

Як відреагувала мережа

Користувачі поділилися своїми думками під відео:

  • «Я теж вийшла заміж відразу після школи й нічого. Вже у шлюбі майже 16 років, маємо двох чудових діточок. Обоє маємо повну вищу освіту. Так що кожному своє. Хай Бог вас благословляє».
  • «Діти поспішають жити, щоб не було пізно, кожен день проживають за рік. Раніше були плани, навчання, подорожі, щасливе юнацтво, а зараз просто кохати, бути разом і насолоджуватися прожитим днем».
  • «Я теж вийшла заміж одразу після школи, ні на мить про це не пошкодувала, бо маю найкращого у світі чоловіка і люблячого батька трьох прекрасних дітей. Минулого року було 30 років спільного життя. Ніщо не завадило здобути вищу педагогічну освіту, а головне — виховати своїх дітей порядними людьми. Удачі вам, діти, у вас обов’язково буде все добре».
  • «Школу закінчили, вже дорослі. Краще нехай виходять заміж, одружуються, ніж помирати від куль та ракет».
  • «Стільки експертів вангують, що і як буде. Навіщо лізти в чуже життя. Кожен сам вирішує як йому жити, що робити. А експерти нехай розбираються зі своїм життям».
Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *