Ціни на квартири в Україні різко перерахують: скільки за лічені дні коштуватиме квартира в Києві

В Україні вже у вересні ціни на квартири можуть збільшити приблизно на 10%. При цьому вартість однокімнатної квартири складатиме близько 9 тис. грн.

Президент Асоціації спеціалістів нерухомості (АСНУ) Юрій Піта прогнозує: ціни восени можуть зрости приблизно на 10%. «Те, що коштувало 8-9 тис., може зрости в ціні до 9-10 тисяч», — розповідає експерт у коментарі OBOZREVATEL. Причин для такої тенденції є кілька. Головна: традиційне сезонне зростання попиту. До вересня у великі міста, насамперед Київ, повертаються студенти, розпочинається активний бізнес-сезон. Крім того, починається шкільний рік, тож частина батьків разом зі своїми дітьми повертається до столиці.

І хоч і попит, і ціни все ще не досягли рівня до повномасштабної війни, якщо порівнювати попит на квартири з весною, зараз спостерігається зростання кількості угод. «Очікуємо на підвищення цін у районі 10%. Насамперед говоримо про Київ», – зазначив експерт.

«Ціни справді підвищуються. Ніхто не хоче здавати свою квартиру дешево. А ви б здавали квартиру, на якій планували заробляти, в якій робили ремонт за ціною, з якою квартира ніколи не окупиться? Квартири у гривневому еквіваленті подорожчали, ремонт теж у гривні став дорожчим . А оренда у нас навпаки подешевшала за час цієї війни», – каже київський ріелтор Максим.

Після початку повномасштабної війни частина власників житла, чекаючи на швидке закінчення повномасштабної війни, пропонували значні знижки на квартири. Однак в оголошеннях вказували «ціна діє на час воєнного стану». Військовий стан триває з лютого минулого року і тепер власники квартир просять орендарів переглянути ціни.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *