Членство в НАТО не є необхідністю: Байден озвучив своє бачення гарантій миру для України

Мир в Україні президент США Джо Байден розглядає як гарантування неможливості Росією окупувати нашу країну. Для цього, на його думку, членство в НАТО не є обов’язковим.

Своїми роздумами американський лідер поділився в інтерв’ю Time. Він наголосив на необхідності забезпечити Київ зброєю. Що стосується нашого вступу до Північноатлантичного альянсу, то Байден, судячи з усього, більше проти, ніж за.

«Мир виглядає як гарантування того, що Росія ніколи, ніколи, ніколи, ніколи, ніколи не окупує Україну. Ось як виглядає мир. І це не означає НАТО. Це означає, що ми маємо з ними такі ж відносини, як і з іншими країнами, куди ми постачаємо зброю, щоб вони могли захистити себе в майбутньому«, – сказав президент США.

Він нагадав, що не підтримував «НАТОїзацію» України. Мовляв, коли він був сенатором і перебував із місячним візитом у нашій країні, то там «була значна корупція, це була обставина, яка справді все обтяжувала».

Водночас Байден не вважає, що НАТО стало «на слизький шлях» до війни з Росією, допомагаючи Україні. Альянс навпаки буде на цьому шляху, «якщо нічого не зробить для України», підкреслив глава Сполучених Штатів.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *