Як українцям отримати субсидію, працюючи неповний робочий день: у ПФУ назвали важливу умову

В Україні продовжують призначати субсидії на житлово-комунальні послуги. Цю допомогу можуть отримати люди, чиї доходи не досягають відповідного рівня, щоб покрити витрати на комуналку повністю. При цьому навіть працюючи неповний робочий день, можна отримувати субсидію.

Проте є одна важлива умова – кожна особа має мати оплачений внесок на обов’язкове державне соціальне страхування. Про це інформує пресслужба Пенсійного фонду України.

Цей внесок не може бути меншим за мінімальний протягом трьох місяців у період, на який розраховуються доходи. Незабаром розпочнуть призначення субсидій на період неопалювального сезону, який офіційно розпочинається з 1 травня.

Під час визначення доходів сім’ї за цей період будуть враховані третій та четвертий квартали 2023 року. Проте деякі види доходів, наприклад, отримані за програмою ВПО, не впливають на розмір субсидії.

Нагадаємо, в Україні через кінець опалювального сезону (з 16 жовтня по 15 квітня) субсидія буде меншою, адже призначається до дня його завершення. Літні виплати субсидій (з 1 травня по 30 вересня) фонд автоматично розраховує та надає для більшості українців, якщо не відбулось змін у майновому стані.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *