Відбувся чемпіонат міста Бровари зі швидких шахів

В суботу, 27 вересня, 🇺🇦на базі броварського шахового клубу, відбувся традиційний чемпіонат міста зі швидких шахів серед гравців від 3 розряду до майстра спорту України. В ньому взяли участь вихованці відділення шахів ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради та всі бажаючі.

 ❗Під час турніру зіграли 7 турів з контролем часу (10+5хв). В підсумку троє гравців набрали однакову кількість очок (5,5), але по додатковим показникам, не зазнавши жодної поразки, 1 місце та Кубок у 🏆🥇КМС України Пільчука Артема! На 2 місці 🥈МС України Ніколаєв Леонід та на 3 сходинці 🥉1 розрядник Парьоха Іван!

Єдиний та найкращий результат серед дівчат (4 очки) у 🥇Гончаренко Анастасії! Найкращими серед 3 розрядів були 🥇Шабронов Владислав (3,5 очки) та 🥈Кравець Ігор (3 очки).

Вітаємо переможців та призерів і бажаємо нових успіхів!

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *