Грає в Україні! Найстарший футболіст у світі забив перший гол у кар’єрі. Відео

Найстарший професійний футболіст у світі – Микола Лиховидов забив свій перший гол у професійному футболі. 1 вересня гравець президента одеського клубу «Реал Фарми» з пенальті на 9-й хвилині відкрив рахунок у домашній грі чемпіонату України з Другої лізи проти «Нива-2» (2:1).

Для 58-річного Лиховидова це стало 187-м матчем на професійному рівні та 14-м сезоном у Другій лізі. Усі ігри Микола провів за «Реал Фарма».

Грає в Україні! Найстарший футболіст у світі забив перший гол у кар'єрі. Відео

Лиховидов у професійному спорті дебютував у сезоні 2011/2012 у віці 45 років у матчі проти «Прикарпаття» (Івано-Франківськ). Віковий півзахисник відіграв перший тайм, після чого його замінили. Зустріч завершилася внічию 0:0.

Зазначимо, що до цього найстарішим футболістом у світі був Кадзуйосі Міура. 57-річного японського нападника було представлено клубом «Атлетіко Сузука». Його кар’єра триває понад чотири десятиліття.