Солдат 152 окремої єгерської бригади Артем Торопов з позивним «Бібліотекар» загинув 23 жовтня 2024 року під Селидовим на Донеччині. Тривалий час захисник вважався зниклим безвісти. Лише нещодавно експертиза ДНК підвередила його загибель.
Як розповіли у Боярській міській раді, Артем Торопов народився 15 березня 1988 року у Боярці. Закінчив Київський національний університет культури і мистецтв за спеціальністю «Книгознавство, бібліотекарство і бібліографія», отримав фах книгознавця, менеджера видавничої діяльності.
З 2010 року працював у Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського НАН України. Артем захоплювався літературою, історією, культурою, фотографією. Багато подорожував. У червні 2024 року був призваний на військову службу. Служив оператором-радіотелеграфістом у 152 ОЄБр.

У захисника залишився батько. Прощання з Артемом відбулося сьогодні, у п’ятницю, 3 жовтня, у Боярці.