На війні загинув чемпіон України з марафонського бігу

На фронті загинув військовий Петро Шукалович – титулований марафонець і захисник України, повідомляє Race Project. Він воював із 2015 року у складі 4-ї бригади оперативного призначення «Рубіж» і був багаторазовим переможцем змагань з бігу.

Шукалович був чемпіоном України з марафонського бігу та тричі вигравав «Могриця екотрейл». Навіть під час війни він залишався активним спортсменом – у 2024 році став учасником #RaceProject, де в естафетному форматі команда намагалася подолати марафонську дистанцію на рекордному рівні.

Російські окупанти вбили чемпіона України з марафонського бігу

В інтерв’ю для цього проєкту Петро пояснював свою участь тим, що війна має залишатися у фокусі суспільства: «Моя професія – захищати рідну землю, але війну треба вигравати не лише на передовій, і зробити це ми можемо, лише постійно нагадуючи про те, що вона досі триває».

Російські окупанти вбили чемпіона України з марафонського бігу

Він згадував, як у школі брав участь у змаганнях на 1500 і 3000 метрів, а також в естафетах – і погодився на виклик пробігти відразу 16 відрізків у складі команди Race Project.

За останні два роки Шукалович двічі отримував поранення, але щоразу повертався в стрій. У нього залишилися дружина, яка також служить у Збройних силах, і маленька донька.

Російські окупанти вбили чемпіона України з марафонського бігу

Як повідомляв OBOZ.UA, минулого року на війні з російськими окупантами загинув чемпіон України з легкої атлетики Роман Гаврилюк. Представник Закарпатської області неодноразового перемагав і був серед призерів забігів від Rivne Running Club. У нього залишилася дружина та двоє доньок.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *