На Вінниччині викрили посадовицю ТЦК, яка вимагала у матері загиблого військового «відкат» за виплату допомоги

На Вінниччині викрили посадовицю Територіального центру комплектування та соціальної підтримки, яка вимагала гроші у матері загиблого захисника. Вона запропонувала жінці, яка втратила сина на війні, «допомогу» в оформленні одноразової грошової виплати.

Про це повідомили пресслужби Офісу генерального прокурора та Національної поліції України. Зазначається, що хабарниці повідомили про підозру та обрано запобіжний засіб.

На Вінниччині викрили посадовицю ТЦК, яка вимагала у матері загиблого військового "відкат" за виплату допомоги. Фото та відео

Яку корупційну схему вигадала посадовиця ТЦК

За даними слідства, у квітні 2023 року посадовиця відділення обліку мобілізаційної роботи одного з ТЦК Вінницької області запропонувала матері загиблого військовослужбовця «допомогу» в оформленні одноразової грошової допомоги в розмірі 15 млн грн, та пообіцяла вплинути на рішення інших посадовців військкомату.

Після призначення виплати посадовиця зажадала від жінки 5000 доларів за свій «вплив».

Мати Героя переказала 190 тисяч гривень на банківський рахунок, який вказала їй фігурантка. Ці кошти посадовиця ТЦК зняла готівкою через різні банкомати та придбала на них земельну ділянку й автомобіль.

На Вінниччині викрили посадовицю ТЦК, яка вимагала у матері загиблого військового "відкат" за виплату допомоги. Фото та відео

Яке покарання очікує на хабарницю

Посадовиці ТЦК оголосили про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України. Її відсторонили від посади та обрали запобіжний захід.

Дії службової особи кваліфіковано за ч. 2 ст. 369-2 ККУ (зловживання впливом) та ч. 1 ст. 209 ККУ (відмивання коштів, одержаних злочинним шляхом).

За скоєне їй загрожує щонайменше 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати певні посади..

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *