Увечері, у неділю, 13 квітня, ворог атакував Одесу ударними безпілотниками. За попередньою інформацією, внаслідок удару постраждало пʼятеро людей.
Про це повідомив очільник ОВА Олег Кіпер. Окрім того, чиновник написав, що у місті пошкоджена цивільна інфраструктура та автівки, є загорання.
Пізніше очільник ОВА повідомив, що за уточненою інформацією, усі постраждалі отримали осколкові поранення та опіки. Лікарі надають їм всю необхідну допомогу.
Над ліквідацією наслідків ворожої атаки працюють усі відповідні служби. Інші деталі атаки уточнюються.
Пізніше мер Одеси Геннадій Труханов повідомив, що внаслідок атаки ударних безпілотників в одному з медичних закладів міста пошкоджене перекриття та скління, понівечена операційна. Пацієнти не постраждали.
Крім того, пошкоджено житлові будинки, цивільну інфраструктуру, магістральну дорогу, СТО та автівки.
Труханов також додав, що на місці працюють оперативні служби та міський штаб. Після отримання дозволу комунальні служби розпочнуть ліквідацію наслідків атаки й відновлення дорожнього полотна.